• Горячие темы форума

 • Twogarin, 16 Aug 2013. Ответов: 402.


  Fox Wheels, 22 Jul 2013. Ответов: 1.


  Anatol, 29 Jun 2013. Ответов: 2.


  wow!, 21 May 2013. Ответов: 10.


  Mahler, 19 May 2013. Ответов: 177.


  wow!, 25 Apr 2013. Ответов: 15.


  laa1999, 23 Apr 2013. Ответов: 529.


  laa1999, 08 Apr 2013. Ответов: 2863.


  /////AL.V, 31 Mar 2013. Ответов: 114.


  VVK, 27 Mar 2013. Ответов: 56.

  В данный момент находятся на форуме: 6
  Зарегистрированных: 0 | Гостей: 6

Lanos Українцям від щирого серця!

 

 

Міжнародні стандарти якості виробництва. Тисячи робочих місць. Мільйони вдячних автолюбителів обрали надійні, якісні автомобілі створені в Україні.

ЗАЗ Lanos
Lanos підкуповує простором і комфортом свого салону. Широкі зручні сидіння, лаконічна і практична оббивка салону, пластик нейтрального сірого кольору і максимально округлені кромки та контури всіх елементів вже на підсвідомому рівні створюють відчуття безпеки і комфорту. 4-х канальна автомагнітола, «дитячі замки», висувні гнізда для стаканів, ємкості і кишені в дверях, а також і відкидні спинки задніх сидінь, що дозволяють використовувати для перевезення вантажу і частину салону, забезпечують максимальний комфорт як для короткочасних поїздок, так і для тривалих подорожей. У дорожчих моделях комфорт салону доповнюють тоновані стекла, електросклопідйомники, центральні замки і кондиціонер.
Lanos відрізняється хорошою керованістю - чутливим кермом, відносно жорсткою підвіскою, відсутністю валкості у поворотах, точністю і плавністю включення передач, хорошою інформативністю роботи зчеплення. Підвіска автомобіля досить енергоємна і повністю підходить для наших розбитих доріг. Спереду встановлені циліндрові пружини зі зменшеним діаметром верхнього витка, пружини задньої підвіски виконані з перемінним шагом і діаметром навивки. Цим і забезпечується прогресивна характеристика підвіски - м'якість ходу на рівних дорогах і непробивна жорсткість на великих вибоїнах.
У дорожчих моделей рульовий механізм оснащений підсилювачем і має менше передавальне число, тому автомобіль гостріше реагує на повороти керма. Додаткову зручність створюють замки капота, багажника і люку заливної горловини, що відкриваються з місця водія. Повнорозмірна «запаска», захована під підлогою багажного відділення, дозволяє максимально використовувати об'єм багажника.
В цілому Lanos - це надійний і комфортний сімейний автомобіль, який міг би при необхідності підтримати репутацію будь-якої фірми як службове авто.