На сьогоднішній день ТАТА Motors -   це одна з компаній великої індійської корпорації ТАТА. ТАТА Motors – автомобільна компанія з багатотисячним персоналом, яка має три заводи повного циклу, свої виробництва в Єгипті, Малайзії, Південній Африці та Бангладеш.
Своє існування компанія починала як невелика торгова компанія, заснована Джей Ар Д і Тата в 1868. З 1945 компанія починає виготовляти парові котли і вагонні рами, але згодом переходить на виробництво локомотивів. Згодом увага компанії все більше концентрується на комерційних автомобілях. Поступово компанія починає набирати обертів і в 1954 році починає співпрацювати з німецькою компанією «Даймлер Венц», виробником автомобілів Мерседес-Венц. В результаті співпраці (1954-1969), ТАТА Motors отримала ліцензію, набула високого професіоналізму і отримала можливість конкурувати зі світовими компаніями.Поступово компанія ТАТА Motors починає нарощувати виробничі потужності, при компанії створюють Машинобудівний Науково-Дослідний центр. Перетворюючись на одного з лідерів національного автобудівництва, компанія починає глобалізувати свою діяльність. Продуктом співпраці ТАТА Motors з американською компанією Cummins стала розробка і впровадження у виробництво екологічно чистих, високоефективних та паливно економічних дизельних двигунів, які повністю задовольняють строгим емісійним нормам євро комітету по стандартизації.

В портфелі компанії на сьогоднішній день існує повний спектр комерційних автомобілів, автомобілі спеціального призначення, авто швидкої допомоги та для пожежогасіння, автомобілі для перевезень пасажирів, автомобілі призначені для військової та напіввійськової діяльності. Інженери компанії залучені до процесу проектної і виробничої діяльності постачальників з метою забезпечити відповідність компонентів, що використовуються, стандартам ТАТА Motors. Всі комплектуючі ретельно перевіряються з метою підвищити   якість кінцевої продукції та продуктивність виробничих процесів. Сучасне обладнання забезпечує строге дотримання стандартів, проводяться широкомасштабні випробування не тільки двигуна, а й самого автомобіля.

Передові технології, розвиток виробництва, підвищена увага до змін смаків споживачів і можливість ці смаки задовільними дало змогу ТАТА Motors вийти на міжнародний ринок. Сьогодні компанія працює в більш ніж 70 країнах світу, охоплюючи країни Європи, Західної, Південної і Південно-Східної Азії, Південної Америки , Африки та Австралії.

«Передбачити майбутнє» - основна ідея компанії. Філософія компанії охоплює багато сфер, оскільки керівництво компанії основний акцент ставить на продукцію, розвиток виробництва, передові технології та людський фактор. ТАТА Motors керує програмами підготовки і розвитку трудових ресурсів, яка вважається найпрестижнішою в Індії, формує проекти з розвитку працівників компанії і їх сімей. Компанія не стоїть осторонь екологічних проблем, приділяючи увагу захисту навколишнього довкілля. В рамках соціальних програм компанія підтримує шкільні заклади, лікарні, громадські центри тощо. Невід’ємною частиною філософії компанії є підтримка сільського розвитку та планування сім’ї.

ТАТА Motors – це символ довіри, надійності та якості.

 

 

 

 

АФ "Бровары-Авто"                                              

07400 г.Бровары

Броварская  окружная.  ул. Чкалова 7-б
Автосалон: - все бренды
8 (044) 498-61-15, 498-61-17
Стол заказов 8 (04494) 5-60-34
Автомагазин 8 (04494) 5-56-85  

On-line поддержка на Броварской окружной

CHEVROLET, DAEWOO, ЗАЗ,  ВАЗ

 Легковые авто    
 Грузовики TATA,  JAC,  i -Van