Китайська автомобільна акціонерна компанія «Jianghuai Automodile Co, Ltd» була заснована в 1964 році. Вона однією з перших відкрила шляхи на світовий ринок китайській автомобільній продукції. Являючись найважливішим об’єднанням підприємств Китаю, «Jianghuai Automodile Co, Ltd» створювала китайську автомобільну історію.

Сьогодні «Jianghuai Automodile Co, Ltd» має одну з найбільших виробничих баз в країні. До складу бази входять завод з виробництва легких вантажівок з річною продуктивністю 150.000 машин, завод з виробництва шасі для пасажирського транспорту, річна продуктивність якого 30.000 шасі, завод з виробництва МPV, SRV з річною продуктивністю 80.000 автомобілів, завод з виробництва важких вантажівок, річною продуктивністю 40.000 машин, та завод з виробництва двигунів з продуктивністю 50.000 бензинових двигунів і 50.000 дизельних двигунів на рік.

При компанії «Jianghuai Automodile Co, Ltd» створений Технічний дослідницький центр, якому підлеглі: дослідницький Інститут комерційних автомобілів, Інститут пасажирських автомобілів, Інститут енергетики і Проектний інститут інженерії. Персонал дослідницького центру налічує біля 1000 чоловік, які проводять технічні дослідження, освоєння, випробування і засвідчують автомобілі компанії. Ріст капіталовкладень в освоєння нової продукції складає не менше 10% щорічного обороту компанії.

Автомобілі компанії «Jianghuai Automodile Co, Ltd» марки JAC мають розкішну конфігурацію та співвідношення ціна-якість, вони надійні, безпечні і комфортабельні. Основними покупцями автомобілів JAC на внутрішньому ринку є Головне управління зв’язку Китаю, Народний банк Китаю, Державне управління охорони навколишнього середовища, Війська народно-визвольної армії та Народна озброєна міліція. В 2005 році компанія завоювала першість у реалізації комерційних автомобілів JAC на ринку МPV .

«Jianghuai Automodile Co, Ltd» має найповніший і повний спектр комерційних автомобілів, за обсягом експорту легких вантажівок компанія займає 1-е місце серед китайських виробників автомобілів вже більше п’яти років. Завдяки своїй праці компанія отримує не тільки прибутки, але загальне визнання. Щороку компанія «Jianghuai Automodile Co, Ltd» отримує премії за свої здобутки, так в 2005 році компанія отримала премію за найкращий комерційний автомобіль та премію найулюбленішого автомобіля середнього типу. Цього ж року «Jianghuai Automodile Co, Ltd» стала найвдалішим заводом з виробництва комерційних автомобілів.

«Jianghuai Automodile Co, Ltd» приділяє велику увагу міжнародним ринкам. Так в рамках виходу на міжнародний ринок , компанія створила в італійському місті Турин Проектний центр, який є головуючим над всіма китайськими компаніями в Європі . Активно завойовуючи зовнішній ринок компанія створює пункти із забезпечення запчастинами центри після продажного обслуговування в країнах Середнього Сходу, Південної Америки тощо.

Працюючи на міжнародному ринку, компанія «Jianghuai Automodile Co, Ltd» виготовляє продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. В 2005 році компанія отримала сертифікати: сертифікати із систем управління навколишнім середовищем ISO 9001:2000 и ISO 14001:2004 та сертифікат систем управління безпекою професійного здоров’я OHSAS 8001:1999. Ці сертифікати засвідчують високий підхід до управління підприємством та визнання систем управління підприємства.

Вже багато років лозунгом компанії є «Виробляти світовий автомобіль шляхом обробки і поєднання ресурсів всього світу». «Jianghuai Automodile Co, Ltd» орієнтується не тільки на внутрішній ринок, а і на зовнішній, тому своєчасно реагує на зміни, що проходять на ринку, постійно розвиває виробництво не тільки комерційних, а й пасажирських автомобілів.

Компанія «Jianghuai Automodile Co, Ltd» сьогодні – це сучасні системи управління, виробництво, що постійно розвивається та автомобілі, які мають міжнародне визнання і найкраще співвідношення «ціна-якість»!

АФ "Бровары-Авто"                                                    

07400 г.Бровары

Броварская  окружная.  Ул Чкалова 7-б
Автосалон: - все бренды
8 (044)498-61-17    8 (044) 498-61-15

Автомагазин 8 (044)498-61-19 

On-line поддержка на Броварской окружной

CHEVROLET, DAEWOO, ЗАЗ,  ВАЗ

 Легковые авто    
 Грузовики TATA,  JAC,  i -Van